Web Sitemize Soru eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Polislik Hakkında Üyelik Sözleşmesi

www.polislikhakkinda.com SORU-CEVAP SİSTEMİ ÜYELİK ŞARTLARI

1- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir. Sitemizin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Polis Akademisi (PA) ve Milli Savunma Bakanlığı ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

2- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

3- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir.

4- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz.

5- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

6- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir.

8- http://sorucevap.polislikhakkinda.com/ sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

https://polislikhakkinda.com Yönetimi
Hoş geldiniz, Polislikhakkinda Soru - Cevap Sayfası sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız ve ilgili yöneticilerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

18 soru

12 cevap

1 yorum

55 kullanıcı

...